זה סיפור גבורה בלתי נתפס, על אבא שקפץ על רימון והגן בגופו על שני ילדיו, על אימא שנלחמה על משפחתה בממ"ד ועל 3 ילדים ששרדו את התופת • "ילד בגילי לא אמור להתפוצץ ככה", אמר שי בן ה-8 שאיבד את ראייתו בעין אחת בזמן פיצוץ הרימון • האח הגדול אור, עוד הספיק לעדכן את אימו כי הצליח לתפוס מחסה זמן קצר לפני שנרצח בחוף זיקים
כל מה צריך לעשות כדי שנשלם פחות על החשמל שלנו
ישראל נלחמת בשש חזיתות, מה שמדגיש עוד יותר את השבריריות של משק החשמל שלה. שלוש שנים אחרי מזכר ההבנות עם קפריסין ויוון להנחת כבל חשמל תת-ימי, אנחנו עדיין מחכים לחיבור