לפני שנה און רפאלי ושחר חיון הפרידו כוחות, אבל השניים עדיין נמצאים לא מעט בכותרות בהקשר אחד של השנייה – הרבה בעקבות הסכסוך של חיון עם החברה הטובה שלו, מאיה קיי. רגע לפני שיפזז על הרחבה עם קיי ויראה ב"רפאליס" את הזוגיות שלו עם חיון, תפסנו אותו לשיחה עם כל השאלות החשובות באמת על היחסים שלו עם השתיים
התגייס לצה"ל אחרי המלחמה, והחליף תפקיד רק כדי להמשיך לשרת: סיפורו של מוטי רווה שנפל ברצועה
בן ה-37 מהיישוב שני גדל בהר חברון, והותיר אחריו אישה ושתי בנות פעוטות • "את המחסור שלך אי אפשר למלא", כתב חברו • במועצה האזורית הר חברון ספדו לו: "תמיד