לאחר 27 ימים שיקריהם מוחזקים בידי חמאס ברצועה ואין להם שום מידע על מצבם, משפחות החטופים מעלות מדרגה את המאבק להשבתם • עם אוהלים ומיצגי שולחנות שבת ריקים, הם התייצבו מחוץ לדיון הקבינט: "נתניהו, גלנט, גנץ – החיים שלהם ביידיים שלכם" • מוקדם יותר נחסם לתנועה רחוב שאול המלך בת"א
50% מהאנשים עם מוגבלות שחיים פה מובטלים
גלי ובן שניצלו מהטבח במסיבה ברעים וכל אחד מהם איבד את רגלו הימנית התחתנו השבוע. חובה לזכור שזהו מקרה יוצא דופן. מאז מחדל אוקטובר, עוד 100,000 אזרחים ישראלים הפכו לאנשים עם מוגבלות