עמותת 'נא לגעת' המסייעת לחירשים ועיוורים, ערכה בתיאטרון היהודי ברומניה אירוע הסברה בסימן זוועות השואה אל מול החמאס. באירוע נכחו בין היתר שגריר ישראל ברומניה ושר הפנים הרומני
החופש לנוע בעצמאות – "ג'וינט־ישראל מעבר למגבלות" מקדם תחבורה ציבורית ללא מגבלות
ג'וינט־ישראל מעבר למגבלות פועל על מנת למקסם את הניידות העצמאית של מאות אלפי ישראלים עם מוגבלות. בין היתר, היוזמות כוללת הכשרות למשתמשים ולנהגים, פיתוח פתרונות טכנולוגיים בשיתוף Moovit והקמת קהילה