"חרם זו מילה גדולה שלא נמצאת בלקסיקון שלנו"
אחד מהזוגות שמכניסים לנו הכי הרבה אנרגיות ושמחה כרגע למסך הוא הזוג הכתום מ"המירוץ למיליון". עמית חן ורותם רביבו חברות טובות ומצחיקות שהתחברו לרוב הזוגות היריבים להן בתחרות, חוץ מזוג
אחד מהזוגות שמכניסים לנו הכי הרבה אנרגיות ושמחה כרגע למסך הוא הזוג הכתום מ"המירוץ למיליון". עמית חן ורותם רביבו חברות טובות ומצחיקות שהתחברו לרוב הזוגות היריבים להן בתחרות, חוץ מזוג
כשהמדינה תעצור את המימון למפונים, תושבי הצפון יחזרו הביתה. אבל אם כל מי שיוכל להרשות לעצמו יעבור למרכז, הצפון רק ייחלש עוד יותר • עוגן כלכלי חזק של תעסוקה, חקלאות
רה"מ ולשכתו ביקרו את אמירות סגנית נשיא ארה"ב שהבטיחה "לא לשתוק" מול המצב ההומניטרי בעזה, וטענה כי "הגיע הזמן" לסיום המלחמה ולעסקת חטופים. אולם נתניהו וסביבתו התעלמו מהעובדה שביידן וגם
בשבי בעזה שהתה עדינה משה, תושבת ניר עוז, יחד עם חיים פרי – שבחודש שעבר נודע כי נהרג. כפי שנחשף בטור של סימה קדמון, השניים התווכחו כשפרי אמר שהם יישארו
משלחת בראשות ראש המוסד תצא לשיחות מו"מ ברומא בשבוע הבא להמשך קריאה כתבי "הארץ"
בן ה-37 מהיישוב שני גדל בהר חברון, והותיר אחריו אישה ושתי בנות פעוטות • "את המחסור שלך אי אפשר למלא", כתב חברו • במועצה האזורית הר חברון ספדו לו: "תמיד