שאלות ותהיות בנוגע לנטייתו המינית לא חדשות או מפתיעות את שופט "רוקדים עם כוכבים", דוד דביר. ועדיין, גם הפעם כמו בכל פעם שעלתה השאלה, מורה המחול והרקדן לא מהסס להתייחס בריאיון באופן ישיר: "יש בי מודעות עצמית, אני מטופח. זה עושה לאנשים לא טוב בעיניים"
הסופרים הפופולריים בדורם מצליחים להבריק, אבל לא מתעלים על רבים אחרים
הספרים שזה עתה יצאו של אתגר קרת ושל אורלי קסטל–בלום מזכירים על שום מה תהילתם, אך גם מציפים תהיות לגבי יכולתם להתחדש ולהתרענן • אחד מהם נראה כעת כפוני של