מיה גורן גידלה דורות של ילדים בקיבוץ. כשהחלו האזעקות רצה לבית התינוקות כדי לפתוח שם את המרחב המוגן. "אני בלחץ, הם נכנסו כבר פעמיים", כתבה לבנה על המחבלים כשהיא רועדת ומתחבאת – ומאז הקשר עימה נותק. "היא הכי מצוינת שיש והיא עוד תחזור", אומרת עליה קורין שמיה טיפלה ב-5 ילדיה, "קודם כל לילדים הפרטיים שלה, אחר כך לילדים שלנו. היא עוד תגדל כאן המון ילדים"
גורם מדיני בכיר: ישראל מאוכזבת עמוקות מהממשלה החדשה בבריטניה
לדברי הגורם המדיני, ממשלת הלייבור החליטה למשוך את ההסתייגויות בקשת בית הדין הפלילי הבינלאומי לצווי מעצר לנתניהו ולגלנט. "זוהי החלטה שגויה מהותית, היא מנוגדת לצדק ולאמת ופוגעת בזכות של כל