רס"ל ג' הוקפץ יחד עם צוותו לעוטף עזה בבוקר שבת שבו פרצו המחבלים ליישובים • עד מהרה התברר לו שהמשימה שקיבלו היא להילחם בקיבוץ כפר עזה שבו הוא מתגורר עם הוריו ואחיו • "אמרתי למפקד שלי שאני מכיר כל פינה ויכול לנהל את הקרב", סיפר • הוא תיאר את התחושות שליוו אותו: "משפחות שלחו לי מיקומים וכך הכוונתי את הכוחות, מקום שהיה עבורי גן עדן פשוט נהרס"
עשו הפסקה מהחדשות ומכל המתרחש – ונסו לפתור את התרגיל הזה
חידת הגפרורים שלפניכם יכולה להיות מאתגרת במיוחד, שכן לא לכל הגולשים היה קל לפתור אותה. עקבו אחר ההנחיות ונסו לגלות את התשובה מבלי להיחשף לפתרון. במידה ולא הצלחתם, גללו לתחתית