צעדת "מתאחדים לשחרור החטופים" יצאה הבוקר מחניון רעים, בהובלת החטופה ששוחררה שרון אלוני קוניו • "145 של תקווה אשר לא התממשה עדיין אך לא דועכת – כי אין לנו דרך אחרת", אמר נכדו של החטוף עודד ליפשיץ • נציגי המשפחות קראו לציבור להצטרף אליהם כדי להעביר לממשלה מסר של תמיכה בביצוע עסקת חטופים
הותר לפרסום: מוטי רווה, מפעיל צמ"ה במיל', נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רב"ט (במיל') מוטי רווה, בן 37 מהיישוב שני, שירת כלוחם מפעיל צמ"ה במילואים בחטיבת גבעתי. מפרוץ המלחמה נפלו בקרבות 688 חיילים, בהם 328 מתחילת התמרון הקרקעי ברצועה להמשך קריאה