שר החוץ האמריקני הגיע לירדן וצפוי להיפגש עם בכירים במדינות ערב – שילחצו על הפסקת אש מיידית ומוחלטת • בתקשורת הזרה טוענים: בלינקן "מגיע לירדן בידיים ריקות" לאחר שלא הצליח להשיג הסכמה ישראלית לעצירה בלחימה • נתניהו דחה כל אפשרות של הפוגה עד להחזרת כל החטופים • כ-730 זרים צפויים לעזוב את רצועת עזה
ביום שני: ילדים חולים מעזה יעברו לישראל ויעזבו במטוס של האמירויות
פארסת החולים המורכבים מהרצועה תסתיים בינתיים בטיסה החריגה בשבוע הבא. כמו בעסקה, גם פה העיכוב קשור לתמרונים של נתניהו | הטור המלא היום ב"ידיעות אחרונות" וב-+ynet להמשך קריאה