בכיר במו"מ: נתניהו מוביל ביודיעין למשבר בניסיון לשפר עמדות ומהמר על חיי החטופים
בכיר במגעים לעסקה אמר ל"הארץ" כי דרישת רה"מ להקמת מנגנון שימנע מעבר של מחבלי חמאס לצפון הרצועה היא "מכת מוות למו"מ". ל"הארץ" נודע כי רונן בר וניצן אלון התנגדו ליציאת
בכיר במגעים לעסקה אמר ל"הארץ" כי דרישת רה"מ להקמת מנגנון שימנע מעבר של מחבלי חמאס לצפון הרצועה היא "מכת מוות למו"מ". ל"הארץ" נודע כי רונן בר וניצן אלון התנגדו ליציאת
"פוליטיקו": ישראל רוצה לנצל את תמיכת הממשל, ומפעילה מכבש לחצים גם על מחוקקים כדי לקבל יותר נשק. בין הסיבות: צמצום המאגרים של צה"ל, והחשש מעימות רחב עם חיזבאללה. אין קשר
הכישלון הישראלי בתגובה לירי הכטב"מים חמור במיוחד נוכח הריצה הלאומית לעבר חזית הטכנולוגיה • במערכת הביטחון לא היטיבו להפיק לקחים מרוסיה-אוקראינה, וגם ויתרו על חלופות קיימות, מיושנות אך מתפקדות •
לדברי משרד הבריאות, למרות המספר הרב של הפניות, עד כה נשללו מקרים נוספים של המחלה. לדברי המשרד, האמבה משגשגת במים מתוקים בטמפרטורה של 35 מעלות ומעלה, תנאים שבהם עלולים להיווצר
כתב מלחמות שזכה בפוליצר יצא למסע באזור, ומספק הצצה לחיי בכירי הארגון שמנהל מלחמת התשה מול צה"ל. "מי אמר שאנחנו לא הולכים לים או למסעדות? נסראללה האיש המאושר עלי אדמות",
בצהריים הובאו למנוחות בקריית אתא ובסוסיא סמ"ר נועם דואק וסמ"ר מוטי רווה. דואק, מהראשונים להיכנס בתמרון הקרקעי, נפגע בכתף וחזר לעזה אחרי שיקום. "כשדיברת על השירות, ראיתי בעיניך רק גאווה