בכדורגל מחבקים את שלמה שרף על רצח הנכדה: "ליבנו איתכם"

כתבות באותו נושאהמחיר האנושי הכבד שישראל שילמה מאז תחילת המלחמה מול החמאס לא פוסח גם על הכדורגל הישראלי. לאחר שנודע כי שחקני מכבי תל אביב והפועל חיפה דור תורג'מן ונאור סבג איבדו את בני דודיהם, היום (שלישי) הותר לפרסום כי אחת מהנרצחות במסיבה ברעים היא מאי נעים ז"ל, נכדתו של שלמה שרף ואחייניתו של מאמן הפועל ראשון לציון יובל נעים.

עם פרסום הבשורה הקשה, בכדורגל הישראלי חיבקו את המשפחה של שני המאמנים בעקבות הטרגדיה. מכבי חיפה, קבוצה שעמה שרף מזוהה, ניחמה: "מועדון הכדורגל מכבי חיפה מרכין ראש ומשתתף בצערו של מאמן הקבוצה בעבר, שלמה שרף, עם היוודע כי נכדתו, מאי נעים, נרצחה בטבח במסיבה ברעים. אנו משתתפים בצער המשפחה, שלא תדעו עוד צער, ליבנו איתכם".

הפועל ראשון לציון הגיבה: "המועדון קיבל בתדהמה ובכאב רב את מותה של מאי נעים, אחייניתו של מאמן הבוגרים יובל נעים. שולחים את תנחומינו למשפחה, תהיו חזקים ושנדע רק בשורות טובות".

ההתאחדות לכדורגל בישראל הוסיפה: "ההתאחדות לכדורגל משתתפת בצערם של שלמה שרף, מאמן נבחרת ישראל בעבר, והמאמן יובל נעים, עם היוודע דבר רציחתה של מאי נעים ז"ל בהתקפה הברברית וחסרת צלם אנוש על צעירים וצעירות במסיבה ברעים. יהי זכרה ברוך".להמשך קריאה

נתניהו יישאר בארה"ב בסופ"ש: "חשוב שייפגש עם המועמדים לנשיאות, אי אפשר לטוס בשבת"

על רקע ביקורת גוברת סביב החלטתו להישאר בוושינגטון, וטענות לפיהן בכוונתו אף לציין את יום הולדתו של בנו שחי בפלורידה, לשכת ראש הממשלה מסרה שהאפשרות היחידה לפגישה עם טראמפ נותרה

קרא עוד »