יו״ר הוועד המנהל של אוניברסיטת תל אביב, אלי גלמן, כתב בקבוצת וואטסאפ: ״חבל שנתניהו לא היה איתם גם בהתרסקות המסוק האיראני". לאחר פרסום ההודעה אמר גלמן כי הוא "מביע חרטה עמוקה"
סקר מעריב: שוויון בין המחנה הממלכתי לליכוד, רוב הישראלים בעד נסיעת נתניהו לארה"ב
בסקר הנוכחי סוגרת הליכוד, לראשונה מתחילת המלחמה את הפער מהמחנה הממלכתי, ושתיהן עומדות על 23 מנדטים. גם הפער במפת הגושים מצטמצם. 48% מהנשאלים סבורים שנתניהו נסע לארה"ב כדי לקדם את