אחרי שמעיין אדם בחרה לקבוע דגל במקום בו נרצחה אחותה הצעירה מפל, ואברי גלעד תלה את הדגל במרפסת ביתו – כעת מגיע תורם של כוכבים נוספים לקחת חלק בפרויקט קשת 12, "כל ישראל דגלים", המזמין גם אתכם לתעד את עצמכם תולים את דגל ישראל בכל רחבי המדינה
ירי מטווח קצר וסיוע קריטי בחילוץ החטופה: לחימת התותחנים בעומק הרצועה
רס״ן יונתן פרימור בן 24.5, הוא מ״פ בחטיבת האש 282, משתף בריאיון עם "מעריב" בלחימה שלקח בה חלק ביום הטבח הרצחני. כמו כן, הוא מגלה פרטים על פעולות כוחות התותחנים