רס"ן אריאל בן משה סומן מגיל צעיר: הוא היה מפקד סיירת צנחנים ומפקד פלגה בסיירת מטכ"ל • ב-7 באוקטובר, הוא נפל בקרב בקיבוץ רעים, מטרים אחדים מהמקום שבו נלחם גם אחיו הצעיר באותה שבת • כדי להבין מאיזה חומר קורץ הקצין המבטיח הזה, בכיר הנופלים של סיירת מטכ"ל במלחמה הזו, צריך קודם כל לשמוע את אמא שלו, גלית, שפשוט לא דומה לאף אחת אחרת
"חרם זו מילה גדולה שלא נמצאת בלקסיקון שלנו"
אחד מהזוגות שמכניסים לנו הכי הרבה אנרגיות ושמחה כרגע למסך הוא הזוג הכתום מ"המירוץ למיליון". עמית חן ורותם רביבו חברות טובות ומצחיקות שהתחברו לרוב הזוגות היריבים להן בתחרות, חוץ מזוג