על פי הדיווח ב-NBC, חלק מההצלחות של צה"ל ברצועה הייתה בזכות סיוע מודיעיני של ארה"ב "המבוסס על ציתות אלקטרוני" • בכיר אמריקני: "המידע שהגיע לידי צה"ל כולל פירוט רב על הנהגת חמאס. יש יותר הבנה ומודיעין על חמאס מאשר היה אי פעם"
הצעת החוק שתפתור את מצוקת הכליאה בישראל? במקום כלא – מאסר בית
כדי למנוע שחרור חשודים בטרור בגלל מחסור במקום, מקדם ח"כ צבי סוכות הצעה לפיה מי שהורשע בפלילים ונותרה לו עד שנת מאסר וחצי – יעבור למסגרת חלופית בפיקוח המשטרה. החריגים: