סמל ינון יצחק מגדוד 450 של חטיבת ביסל"ח, שירת כלוחם בגדוד נחשון של חטיבת כפיר. הוא נפל בח'אן יונס, בעקבות פיצוץ של שני מטעני חבלה במזרח העיר. ראש העיר של מצפה רמון ספד לו: "היה ילד אהוב"
ירי מטווח קצר וסיוע קריטי בחילוץ החטופה: לחימת התותחנים בעומק הרצועה
רס״ן יונתן פרימור בן 24.5, הוא מ״פ בחטיבת האש 282, משתף בריאיון עם "מעריב" בלחימה שלקח בה חלק ביום הטבח הרצחני. כמו כן, הוא מגלה פרטים על פעולות כוחות התותחנים