ביום–יום היא עוד אשת קריירה מהשכונה, פעילה בקבוצות הווטסאפ של בית הספר ובאסיפות ההורים. רק הקרובים לה ביותר יודעים שהיא קצינת האיסוף במוסד שהדליקה השבוע משואה בשם ארגון הביון הישראלי. בראיון מיוחד, מוסתרת מאחורי פאה, עדשות צבעוניות ואיפור מקצועי כבד, אשת המבצעים המתמחה בנושא האיראני חושפת מי האנשים המסומנים כיעד, כיצד היא מגייסת ומפעילה סוכנים במדינות אויב, איך עבר עליה הלילה שבו שוגרו הטילים מטהרן ומה ההבדל בינה לבין ג'יימס בונד
להמשך קריאה