הופעת הסופרבול היא אחת ההזדמנויות הטובות ביותר של אמנים שלא שמענו מהם הרבה זמן לחזור לשיחות המשרד של האנשים הרגילים. למרות שבשנים עברו היו עם המופע הגדול מספר בעיות והיו כמה אמנים שאפילו סירבו להופיע, הדברים חזרו יחסית לסדרם. הזמר אשר נבחר להופיע השנהו אולי עד שיוציא לפועל את התכנון שלו, הדברים שוב ישתנו.
אחד האלמנטים שחוזרים על עצמם בהופעותיו של הזמר הן החשפניות שעולות לרקוד על עמוד כמעט בכל פעם שהוא עולה לשיר. קולות מודאגים ברחבי הרשתות החלו להציף את הבעיה שהדבר עלול לקרות גם במופע הסופרבול. יחד עם זאת שמדובר באקט שעליו אפשר לפתוח דיון ארוך, חשוב לזכור שבנוסף יש גם ילדים שבאים לצפות במשחק.
למרות הקולות המודאגים, עולה גם צד נוסף בסיפור ולא פחות חשוב: "מדובר בספורט לכל דבר מה הבעיה שלכם? אני הורדתי עם זה 10 קילו", שיתפה מעריצה אחת שקיבלה חיזוקים מגולשים וגולשות אחרים: "ריקוד על עמוד זאת אומנות, לא כל תחביב חייב בהכרח לשרת את הגברים", "פמיניזם אמיתי הוא הבחירה לעשות מה שכל אחת רוצה", כתבו התומכים הנוספים.