צוות הקרב הגדודי של סיירת צנחנים הוביל את חילוץ החטופים ואת כוחות הימ"מ והשב"כ מהרכבים תחת אש תוך חיסול מחבלים • במקביל, כוחות מיוחדים של חיל האוויר ולוחמי יחידת שלדג הכווינו את התקיפות האוויריות והפעלת האש לאורך המבצע • מפקד יחידת הניוד (5515): "בוצע שת"פ מלא בין הגורמים"
הותר לפרסום: לוחם בחטיבת גבעתי רב"ט (במיל') מוטי רווה נפל בקרב בדרום הרצועה
הבית הלבן: בפגישה עם נתניהו ביידן הביע את הצורך לסגור את הפערים שנותרו ולהגיע לעסקה בהקדם האפשרי • הותר לפרסום: סמ"ר נועם דואק נפל בדרום רצועת עזה – מצ"ח חוקרת: