רעיית ראש הממשלה אמרה בשיחה עם חברת כנסת מהאופוזיציה: "שחררנו כל כך הרבה חטופים, אפילו תודה לא אמרו לנו", כך דווח בחדשות 12. בתגובה לדיווח, החל ברשת גל של תגובות לדבריה מפי החטופים ששבו מעזה
מפנינת נדל"ן ל"האפי אנד": כך הפך רחוב בן יהודה בת"א למרכז מכוני עיסוי תאילנדי
הוא היה אחד הרחובות המרכזיים בת"א, אבל עבודות הרכבת הקלה, מיזמי תמ"א 38 ומלחמת חרבות ברזל פגעו במרקם שוקק החיים של רחוב בן יהודה – ועסקים ותיקים נסגרו בזה אחר