לירז ארז, ארוסתו של אליקו ואם בנו, מתייחסת לפרשת הפרידה והמשבר ביחסים ביניהם. בסטורי שהעלה לרשתות החברתיות, ארז הבהירה מה בדיוק קרה בין השניים: "לא רבנו. אני ואלי נפגשנו הבוקר, האהבה שלנו ענקית, אבל היה פיצוץ. טובת הילד תמיד תהיה במקום הראשון. אני אוהבת אותך אלי וגם אם נפרדות דרכנו, אתה האבא של הבן שלי ותמיד תהיה חלק מחיינו"
עינב צנגאוקר: ״אני לא רוצה אחריות כזו על הכתפיים, אבל אין לי ברירה״
המאבק להשבת בנה החטוף, תיעוד החטיפה המטלטל שהחליטה לפרסם, הקשר הקרוב עם הבן שתמיד היה לצד המשפחה, החברות הנדירה שנוצרה עם בת זוגו שחזרה מהשבי, והגעגוע לבשל לילדים. ״הכותרת" בסדרת