הדוגמנית ובעלה הזמר ג'סטין ביבר נתפסו בעדשת מצלמת הפפראצי לראשונה מאז שהרעידו את העולם והכריזו שהם מצפים לילד ראשון יחד. הפאוור קאפל התהלך לו ברחובות לוס אנג'לס, כשהיילי הציגה בייבי באמפ של חודש שישי – שלנו נראית יותר כמו בטן אחרי לאפה שווארמה. אבל ככה זה כשאת היילי ביבר כנראה
מאמן השחייה הנערץ חזר עם אשתו מטיול בחו"ל – ונהרג בתאונה בעוטף
בתאונה הלילה ליד קיבוץ מפלסים נהרג אילן חביב (73), שעבד שנים כמאמן שחייה ומטפל: "אימן דורות של צעירים, הספורט והטיפול התרפי היו כל עולמו". אשתו, ששבה איתו מטיול בנורבגיה, נפצעה