סמ"ר רועי דאוי, מפקד בגדוד צבר בגבעתי, נהרג בקרב בצפון רצועת עזה. אמו, בטי, מתארת את השיחה האחרונה איתו: "הוא אמר: 'שלום, אני אוהב אתכם'. ה'אני אוהב אתכם' היה אחר. הרגשנו, ידענו. מלחמה ארורה". אביו, אריה: "מקווים שרועי לא נקטף לחינם ושהמטרות שהממשלה הציבה יקוימו עד הסוף. זו הצוואה שלו"
ניסיון חיסול סמוך לנצרת: מקורבת לראש ארגון פשע נפצעה קשה בפיצוץ רכב
בת 34 מחיפה, שקשורה לראש ארגון הפשע סמיר בכרי, נפצעה קשה מפיצוץ רכב, כנראה על ידי מטען חבלה, בגליל התחתון. הרקע: סכסוך בין עבריינים. במקביל, אישום יוגש נגד מחמיד מחאמיד,