בני וייס, אוריה מש, יהונתן יוסף ברנד וגיל פישיץ נהרגו במהלך קרבות בצפון רצועת עזה, כך התיר לפרסום דובר צה"ל • במהלך פעילות מבצעית ברצועה, שני לוחמים נפצעו קשה • מניין החללים מתחילת התמרון עומד על 23
בכיר במו"מ: נתניהו מוביל ביודיעין למשבר בניסיון לשפר עמדות ומהמר על חיי החטופים
בכיר במגעים לעסקה אמר ל"הארץ" כי דרישת רה"מ להקמת מנגנון שימנע מעבר של מחבלי חמאס לצפון הרצועה היא "מכת מוות למו"מ". ל"הארץ" נודע כי רונן בר וניצן אלון התנגדו ליציאת