המשטרה הפסיקה הבוקר (שישי) מסיבת טבע שנערכה בגליל התחתון, משום שנערכה ללא ההיתרים הנדרשים לדברי המשטרה. במסיבה השתתפו מאות חוגגים. מפיק האירוע והדי ג'יי עוכבו לחקירה בתחנת המשטרה בטבריה.
לדברי רב-פקד איימן חסן, סגן מפקד תחנת המשטרה בטבריה, התקבלו במוקד 100 תלונות רבות מצד אזרחים שאמרו שיש רעש בעוצמה גדולה מכיוון רמת יבנאל. "מדובר בשטח פתוח וגבוה והרעש נשמע למרחק רב", אמר. "שוטרים שלנו הגיעו למקום וראו שיש מסיבה שנערכת בשטח פתוח ובה כאלף משתתפים. התברר לנו שמדובר בארוע שנערך ללא ההיתרים והרישוי הנדרשים בקיום אירוע כזה והורינו על הפסקת האירוע. המפיק של הארוע והדי ג'יי נלקחו לחקירה". לדבריו בתחילה הם טענו שלמסיבה יש את ההיתרים הנדרשים, אבל הטענה לא נכונה.