הטנקיסטיות עשו היסטוריה ב-7 באוקטובר כשהיו לנשים הראשונות בישראל וכנראה בעולם שלחמו בקרב שריון והרגו עשרות מחבלים והצילו חיים של מאות אנשים. הן זכו לשבחים ולתהילה ואפילו מתוכנן סרט קולנוע עליהן, אבל בצה"ל החליטו לא לשלוח אותן להילחם בתוך עזה – והן יוצאות שוב לקרב, הפעם מול הצבא: "מבקשת מהרמטכ"ל להיות אמיץ"
סמנכ"ל אנבידיה שייסד את וולט של המגזר הערבי: "לכולנו מגיע אוכל עד הבית"
עלי איוב (41) הוא עילוי בתחום הבינה המלאכותית. בין השאר עבד במלאנוקס, עשה רילוקיישן לארה"ב והפך לבכיר בגוגל. במקביל הוא פועל לקידום החברה הערבית, בין אם באמצעות סטארטאפ שליחויות המזון