מאמן השחייה הנערץ חזר עם אשתו מטיול בחו"ל – ונהרג בתאונה בעוטף
בתאונה הלילה ליד קיבוץ מפלסים נהרג אילן חביב (73), שעבד שנים כמאמן שחייה ומטפל: "אימן דורות של צעירים, הספורט והטיפול התרפי היו כל עולמו". אשתו, ששבה איתו מטיול בנורבגיה, נפצעה
בתאונה הלילה ליד קיבוץ מפלסים נהרג אילן חביב (73), שעבד שנים כמאמן שחייה ומטפל: "אימן דורות של צעירים, הספורט והטיפול התרפי היו כל עולמו". אשתו, ששבה איתו מטיול בנורבגיה, נפצעה
כשהייתה צריכה מסוק לפנות פצועים מהעוטף ואף אחד לא ענה, הוא כתב לה: "נדאג שיגיע". כשיצר איתה סוף–סוף קשר אחרי דיווח על היתקלות, זו הייתה הפעם היחידה שהיא בכתה. בזמן
רמת הגולן שינתה אריזה ולקוחות התלוננו על טעם מר, לתנובה יש תקלה בשקיות החלב וטרה מייצרת תותי פרוטי במקום ליטר חלב מפוקח. צרכנים מתגעגעים לחלב לקפה שנעלם, כי תנובה מייצרת
הפגישה שתתקיים ברומא היא חלק מהמאמץ לדחוף את המו"מ על עסקת החטופים והפסקת האש אל מעבר לקו הסיום, אך בכירים ישראלים לא סבורים שתוביל לפריצת דרך. "נתניהו רוצה עסקה שאי
מאז 1960 כל אחת מהאולימפיאדות חרגה מהתקציב פי שניים, ולמדינות שמוציאות מיליארדים כדי לארח אותן זה כבר ברור: מדובר בעסק לא משתלם • עבור יוון זה אף היה זרז למשבר
יוסי אמרוסי, בכיר לשעבר בשב"כ, חושף בשיחה עם מעריב הצצה מאחורי הקלעים של איתור גופות החטופים: "כשמגיע חוקר למתקן כליאה, השאלה הראשונה שלו למחבל היא – מה אתה יודע על