סוחרים פלסטינים פרטיים העבירו בשבוע האחרון משאיות עם מזון לתוך הרצועה • במקביל, מוצרים ישראלים נכנסים ומציפים את הדוכנים בשוק – אלא שעדיין נמשכת התופעה של "סוחרי המלחמה" • השווקים מתמלאים בציוד ובסחורות – גם בזכות הנמל שהקימה ארה"ב והחל לפעול ביום שישי
מוטי שגדל כחרדי נאבק להתגייס, נועם נפצע וחזר להילחם – שניהם נפלו בעזה
בצהריים הובאו למנוחות בקריית אתא ובסוסיא סמ"ר נועם דואק וסמ"ר מוטי רווה. דואק, מהראשונים להיכנס בתמרון הקרקעי, נפגע בכתף וחזר לעזה אחרי שיקום. "כשדיברת על השירות, ראיתי בעיניך רק גאווה