פרופ' עוזי רבי, שוחח עם רון קופמן ואריה אלדד והתייחס לנורמליזציה ההולכת ומתרחקת עם סעודיה: "מי שחושב שההסכם נולד כתוצאה מאירועי 7 באוקטובר, צריך לזכור שלפני היינו פה על סף חתימה"
"הנס הגדול מכל": הזמרת אתי ביטון ובת זוגה הביאו לעולם בן ראשון
ביטון שיתפה הבוקר בבשורות המרגשות מכל – היא ובת זוגה בשנים האחרונות, שירן דולב, אמהות לבן ראשון. הזמרת שיתפה היום בחשבון האינסטגרם שלה תמונה מתוקה של כף היד הקטנטנה של