עינב צנגאוקר: ״אני לא רוצה אחריות כזו על הכתפיים, אבל אין לי ברירה״
המאבק להשבת בנה החטוף, תיעוד החטיפה המטלטל שהחליטה לפרסם, הקשר הקרוב עם הבן שתמיד היה לצד המשפחה, החברות הנדירה שנוצרה עם בת זוגו שחזרה מהשבי, והגעגוע לבשל לילדים. ״הכותרת" בסדרת
המאבק להשבת בנה החטוף, תיעוד החטיפה המטלטל שהחליטה לפרסם, הקשר הקרוב עם הבן שתמיד היה לצד המשפחה, החברות הנדירה שנוצרה עם בת זוגו שחזרה מהשבי, והגעגוע לבשל לילדים. ״הכותרת" בסדרת
חבורת צוללנים פולנים מצאה בין הריסות של ספינה בקבוקי יין מבעבע ובו שמפניה. כעת, הם מחכים שהרשויות בשוודיה יאפשרו לפתוח בחקירת המקום. בעקבות תנאי הים, המתאימים בחלקם לשמפנייה, יש סיכוי
אחד מהזוגות שמכניסים לנו הכי הרבה אנרגיות ושמחה כרגע למסך הוא הזוג הכתום מ"המירוץ למיליון". עמית חן ורותם רביבו חברות טובות ומצחיקות שהתחברו לרוב הזוגות היריבים להן בתחרות, חוץ מזוג
בכיר באו"ם לשעבר פרסם תמונה מקוממת המייצרת דמיון בין רה"מ להיטלר, שבה שניהם מוצגים בסיטואציה דומה, תחת הכיתוב: "ההיסטוריה תמיד מסתכלת". משקיפת האו"ם לענייני השטחים הגיבה: "זה בדיוק מה שחשבתי
עלי איוב (41) הוא עילוי בתחום הבינה המלאכותית. בין השאר עבד במלאנוקס, עשה רילוקיישן לארה"ב והפך לבכיר בגוגל. במקביל הוא פועל לקידום החברה הערבית, בין אם באמצעות סטארטאפ שליחויות המזון
ככל שהמלחמה הלכה והתקדמה – היא הגיעה גם לרמה. המכה הכואבת ביותר נחתה לאחר מותם של בני הזוג ברנס מפגיעת רקטה. החקלאות דועכת והתיירות לא קיימת, אבל תושבי האזור עדיין