חשש ממדיניות האריס או טראמפ: "ישראל לוחצת לקבל מביידן עוד נשק ב'מסלול מהיר'"
"פוליטיקו": ישראל רוצה לנצל את תמיכת הממשל, ומפעילה מכבש לחצים גם על מחוקקים כדי לקבל יותר נשק. בין הסיבות: צמצום המאגרים של צה"ל, והחשש מעימות רחב עם חיזבאללה. אין קשר
"פוליטיקו": ישראל רוצה לנצל את תמיכת הממשל, ומפעילה מכבש לחצים גם על מחוקקים כדי לקבל יותר נשק. בין הסיבות: צמצום המאגרים של צה"ל, והחשש מעימות רחב עם חיזבאללה. אין קשר
רה"מ ולשכתו ביקרו את אמירות סגנית נשיא ארה"ב שהבטיחה "לא לשתוק" מול המצב ההומניטרי בעזה, וטענה כי "הגיע הזמן" לסיום המלחמה ולעסקת חטופים. אולם נתניהו וסביבתו התעלמו מהעובדה שביידן וגם
בן ה-37 מהיישוב שני גדל בהר חברון, והותיר אחריו אישה ושתי בנות פעוטות • "את המחסור שלך אי אפשר למלא", כתב חברו • במועצה האזורית הר חברון ספדו לו: "תמיד
הדמוקרטים מיהרו להתאושש מהטלטלה של הודעת הנשיא, והרפובליקאים מיהרו להסיט את האש למועמדת החדשה. ננסי פלוסי התגלתה כמושיעת הדמוקרטים, כשניצחה על פרישתו של ביידן, וברני סנדרס ובעלי בריתו ימתינו לנצחונה
לדברי הגורם המדיני, ממשלת הלייבור החליטה למשוך את ההסתייגויות בקשת בית הדין הפלילי הבינלאומי לצווי מעצר לנתניהו ולגלנט. "זוהי החלטה שגויה מהותית, היא מנוגדת לצדק ולאמת ופוגעת בזכות של כל
מהמיניונים, ליידי גאגא ועד המשלחת הישראלית – אלו הרגעים הגדולים של טקס הפתיחה של האולימפיאדה על גדות נהר הסיין בפריז,, שאיזכרה לא מעט את התרבות הצרפתית והמהפכה הצרפתית, כמו גם