עדינה ששוחררה מהשבי: "חיים פרי אמר שנהיה פה שנתיים כי 'זה ביבי ואנחנו שמאלנים'"
בשבי בעזה שהתה עדינה משה, תושבת ניר עוז, יחד עם חיים פרי – שבחודש שעבר נודע כי נהרג. כפי שנחשף בטור של סימה קדמון, השניים התווכחו כשפרי אמר שהם יישארו
בשבי בעזה שהתה עדינה משה, תושבת ניר עוז, יחד עם חיים פרי – שבחודש שעבר נודע כי נהרג. כפי שנחשף בטור של סימה קדמון, השניים התווכחו כשפרי אמר שהם יישארו
הפגישה שתתקיים ברומא היא חלק מהמאמץ לדחוף את המו"מ על עסקת החטופים והפסקת האש אל מעבר לקו הסיום, אך בכירים ישראלים לא סבורים שתוביל לפריצת דרך. "נתניהו רוצה עסקה שאי
בצהריים הובאו למנוחות בקריית אתא ובסוסיא סמ"ר נועם דואק וסמ"ר מוטי רווה. דואק, מהראשונים להיכנס בתמרון הקרקעי, נפגע בכתף וחזר לעזה אחרי שיקום. "כשדיברת על השירות, ראיתי בעיניך רק גאווה
דין בן פורת, אחד מהיעדים הבכירים של ימ"ר לכיש, נשלח לשנת מאסר בתיק עבירות סמים. חבריו של בן פורת, שהפך לזרוע הביצועית של שלום דומרני, נידונו לעונש מאסר על תנאי.
הוא היה אחד הרחובות המרכזיים בת"א, אבל עבודות הרכבת הקלה, מיזמי תמ"א 38 ומלחמת חרבות ברזל פגעו במרקם שוקק החיים של רחוב בן יהודה – ועסקים ותיקים נסגרו בזה אחר
לפי גורמים שמעורים במשא ומתן לעסקת חטופים, חברי הצוות סבורים שהעמדה של רה"מ לא מאפשרת התנעה של מו"מ: "גם אם הוא חושב שזה משבר מנוהג, אנחנו לוקחים פה סיכון גדול