הדוגמנית סינדי צ'אדי עברה תאונה ביתית לא נעימה לאחר שחומר כימי נכנס לתוך עיניה כשניסתה מוצר חדש לשיער. עד מהרה צ'אדי החלה לסבול מכאבים ונאלצה להתפנות בדחיפות למיון. בשיחה עם mako סלבס, היא מספרת: "לא הצלחתי לראות בעין שמאל. אחרי כמה בדיקות, נאמר לי שנוצרה לי כוויה קשה בתוך העין ושהיא במצב קשה. לאט לאט היא מחלימה, מקווה לחזור לעצמי בהקדם"
הותר לפרסום: מוטי רווה, מפעיל צמ"ה במיל', נפל בקרב בדרום רצועת עזה
רב"ט (במיל') מוטי רווה, בן 37 מהיישוב שני, שירת כלוחם מפעיל צמ"ה במילואים בחטיבת גבעתי. מפרוץ המלחמה נפלו בקרבות 688 חיילים, בהם 328 מתחילת התמרון הקרקעי ברצועה להמשך קריאה