הרמטכ"ל נשא דברים באחד מבסיסי צה"ל וטען: "מכתרים את עזה מכמה כיוונים ומעמיקים את ההישגים. רצועת עזה נראית אחרת" • הלוי התייחס לראשונה לחילוץ של טוראי מגידיש: "היה לילה עם החלטות מורכבות וסוף טוב. זו טיפה בים. יש לנו מחויבות עמוקה לעשות הכול ולהחזיר את כל החטופים" • על גזרת הצפון: "לא פתחנו במלחמה עם חיזבאללה. מי שמהווה סיכון – אנחנו פוגעים בו"
"הנס הגדול מכל": הזמרת אתי ביטון ובת זוגה הביאו לעולם בן ראשון
ביטון שיתפה הבוקר בבשורות המרגשות מכל – היא ובת זוגה בשנים האחרונות, שירן דולב, אמהות לבן ראשון. הזמרת שיתפה היום בחשבון האינסטגרם שלה תמונה מתוקה של כף היד הקטנטנה של