ארן מסס הגיע לזירת האסון במסיבת הטבע ברעים ב-7 באוקטובר ולא האמין למראה עיניו • הוא תיעד את הזוועות במכשיר הנייד שלו תוך כדי שחיפש סימני חיים ופינה גופות • הטלפון של ארן נאבד – חודש לאחר מכן גילה שהתיעוד שצילם עלה לרשת • בריאיון ראשון באולפן, הוא מבקש למצוא את המכשיר כדי להמשיך לעזור למשפחות הנרצחים והנעדרים • "ידעתי שאף אחד לא יאמין לי" • תיעוד קשה לצפייה
"הנס הגדול מכל": הזמרת אתי ביטון ובת זוגה הביאו לעולם בן ראשון
ביטון שיתפה הבוקר בבשורות המרגשות מכל – היא ובת זוגה בשנים האחרונות, שירן דולב, אמהות לבן ראשון. הזמרת שיתפה היום בחשבון האינסטגרם שלה תמונה מתוקה של כף היד הקטנטנה של