אחד הנעדרים מהטבח במסיבת הטבע שברעים, הרש גולדברג-פולין, עדיין לא נמצא נכון לערב יום שלישי. גולדברג-פולין, אזרחי אמריקאי אשר השלים את שירותו הצבאי השנה, נכח במסיבה בשבת, ומאז הוא וחבריו נעדרים עם חשש כבד כי נחטפו לתוך רצועת עזה. מלבד השיתופים הרבים בגופי התקשורת והרשתות החברתיות למצוא אותו, תמיכה הגיעה מכיוון מפתיע של ורדר ברמן, קבוצת הבונדסליגה הגרמנית.
גולדברג-פולין אוהד ורדר ברמן, והקבוצה שגילתה שהוא נעדר מאז הטבח במסיבה, שיתפה בחשבון הרשמי של המועדון בטוויטר: "עזרו להרש גולדברג-פולין! הישראלי הצעיר ואוהד הקבוצה נעדר. הוא היה בפסטיבל המוזיקה בדרום ישראל, שהותקף על ידי טרוריסטים וככל הנראה נלקח בשבי לעזה. הרש פצוע וצריך עזרה רפואית דחופה. הוא קרוב מאוד למועדון. בתחילת השנה היה במשחק הקבוצה עם החברים שלו בברמן. משפחתו מבקשת עזרה או כל קשר שיוכל לסייע להם".
הקבוצה צירפה גם בסיום הציוץ כתובת ובה ניתן לסייע למשפחה על כל פרט מידע, תמונה או כיוון שיסייע למצוא את הרש: helpforhersh@posteo.de.