לצד ההתרגשות והשמחה מחזרתם של חטופות וחטופים במסגרת עסקת החטופים – ישנן משפחות רבות שחלק מיקיריהן שבו, ואילו אחרים נותרו ברצועה. שיר סיגל, בתם של אביבה שחזרה בתחילת השבוע וקית' שעדיין בשבי, התייחסה לחוויה הקשה של אמה וקראה לכל העם להמשיך לפעול עד שכל החטופים יוחזרו. "תהיו איתנו ואל תעזבו לרגע"
חוננו לפרקליטות: הורו להגיש כתבי אישום נגד הערבים שתקפו באלימות קשה קטין יהודי
עו"ד חיים בלייכר מחוננו הגיש ערר על ההחלטה למחלקת עררים בפרקליטות המדינה לאחר שנטען כי תביעות המשטרה סגרו את תיקו נער יהודי שהותקף לכאורה בירושלים להמשך קריאה