גם היום, שירי ביבס וילדיה הפעוטים – אריאל בן ה-4 וכפיר בן העשרה חודשים, לא נכללו ברשימת המשוחררים, שנמסרה לישראל. דודם של הילדים, יוסי שניידר, שוחח עם מעריב על התחושות הקשות: "מצפים לטלפון המיוחל"
קשה להעריך את השפעת הביקור של ראש הממשלה בוושינגטון
למרות כל התהיות, נתניהו הצליח לעשות מה שאף מדינאי זר, כולל צ׳רצ׳יל, לא הצליח: לדבר מעל ראשי הממשל והקונגרס האמריקאי ישר אל העם בשפה קולחת ועם מסר חודר להמשך קריאה