בישאל נערכים לשלוח בשבוע הבא את ראשי המוסד והשב"כ לשיחות בקהיר, כך דווח ב"וואלה!". עם זאת, גורם ישראלי טען כי ההחלטה תלויה ב"שינוי כיוון" שבישראל מקויים שיתבצע
מוטי שגדל כחרדי נאבק להתגייס, נועם נפצע וחזר להילחם – שניהם נפלו בעזה
בצהריים הובאו למנוחות בקריית אתא ובסוסיא סמ"ר נועם דואק וסמ"ר מוטי רווה. דואק, מהראשונים להיכנס בתמרון הקרקעי, נפגע בכתף וחזר לעזה אחרי שיקום. "כשדיברת על השירות, ראיתי בעיניך רק גאווה