באירוע מיוחד בו השתתפו מאות שגרירים, בכירי או״ם וארגוני נשים, נשא גלעד ארדן נאום, זאת כדי לחשוף את מעשי האונס ופשעי המין שביצע חמאס: ״חודשיים אחרי הטבח והאונס, האו״ם נזכר להציע חקירה?"
התגייס לצה"ל אחרי המלחמה, והחליף תפקיד רק כדי להמשיך לשרת: סיפורו של מוטי רווה שנפל ברצועה
בן ה-37 מהיישוב שני גדל בהר חברון, והותיר אחריו אישה ושתי בנות פעוטות • "את המחסור שלך אי אפשר למלא", כתב חברו • במועצה האזורית הר חברון ספדו לו: "תמיד