קהילת כפר עזה נראתה כמו משפחה ענקית שחוגגת ביחד, בעת שצפו מחובקים ומתוחים בשחרור יקיריהם מהשבי בעזה. עם החגיגה נרשם גם עצב וכאב על החטופים אשר עדיין מוחזקים בשבי החמאס
מוטי רווה, לוחם במילואים בחטיבת גבעתי, נהרג אתמול בדרום הרצועה
רווה, בן 37 מהיישוב שני, הניח אחריו את אשתו ושתי בנותיו הפעוטות. ראש המועצה האזורית הר חברון סיפר כי רווה ביקש להתגייס בתחילת המלחמה, ולאחר טירונות שירת כנהג מבצעי ברפיח