מוטי רווה, לוחם במילואים בחטיבת גבעתי, נהרג אתמול בדרום הרצועה
רווה, בן 37 מהיישוב שני, הניח אחריו את אשתו ושתי בנותיו הפעוטות. ראש המועצה האזורית הר חברון סיפר כי רווה ביקש להתגייס בתחילת המלחמה, ולאחר טירונות שירת כנהג מבצעי ברפיח
רווה, בן 37 מהיישוב שני, הניח אחריו את אשתו ושתי בנותיו הפעוטות. ראש המועצה האזורית הר חברון סיפר כי רווה ביקש להתגייס בתחילת המלחמה, ולאחר טירונות שירת כנהג מבצעי ברפיח
בעולם כבר הבינו את היתרון בהוצאת הרכב הפרטי משכונות המגורים וכעת גם בישראל מתחילים להתקדם בכיוון. מדובר במודל של שכונה דלה ברכב פרטי שמקדמים במינהל התכנון. השכונה החדשה הראשונה כבר
מטוסים מפציצים של רוסיה וסין יצאו לפטרול משותף מול חופי אחת ממדינות ארה"ב, בעדות נוספת להעמקת שיתוף הפעולה הצבאי. הטיסה הייתה במרחב אווירי בינלאומי, אך מטוסי קרב אמריקניים וקנדיים הרחיקו
בראיון לערוץ 12 סיפרה משה על השהות שלה עם החטופים חיים פרי, יורם מצגר ואלכס דנציג, שנהרגו בשבי בהמשך המלחמה. "אני לא יודעת איך אני יכולה לצאת משם. אני שם
עם תקציב של מעל 8 מיליארד אירו, שיא במכירות הכרטיסים אבל צפי למספר תיירים קטן מהמתוכנן – אולימפיאדת פריז יוצאת לדרך באופן רשמי עם טקס הפתיחה, וזה זמן מצוין לבדוק