נציגי משפחות החטופים נפגשו עם ראש הממשלה נתניהו ושרי הקבינט בפגישה שהפכה מהר מאד לסוערת ואמוציונלית. החטופות ששבו קראו בזעם: "אין לכם מושג מה אתם עושים שם. ישבנו במנהרות ופחדנו שישראל תהרוג אותנו"
הביקור בוושינגטון מספק לנתניהו רמזים לעתיד לבוא לאחר הבחירות בארה"ב
טראמפ עקץ, פעמיים, את ראש הממשלה; לקמלה האריס היו תוכניות אחרות למועד נאומו ■ אל מול רפובליקאים צוהלים, נתניהו לקח צד בבחירות בארה"ב, אבל בתחכום ■ ואיזה יבול רעיל הוליד