רס״ל במיל׳ ג׳ייק גולדסטון שירת כחייל בודד בצה״ל עד שנת 2018. לאחר שירותו חזר לארה"ב, וכששמע שמתחילה מלחמה בישראל, מיד עלה על מדים – ופספס את חתונתו בארה״ב. היום הוא התחתן בישראל כשלצידו חבריו מהשירות
חזינו רק בהתחלה? השלב הבא בתכנית המטרידה של החות'ים
ערוץ אל חדת' הסעודי חשף מפי דוחות מודיעיניים ומסמכים מודלפים כי החות'ים, במסגרת הפרויקט האיראני, שואפים לדריסת רגל צבאית ומודיעינית בקרן אפריקה על ידי ניצול מהגרים להמשך קריאה