לילה דרמטי ומרגש עבר על משפחות שני החטופים שחולצו במצב טוב במבצע חילוץ הירואי מרפיח • המשפחות עודכנו זמן קצר לאחר החילוץ המוצלח – וזינקו לבית החולים • חתנו של לואיס סיפר: "הוא פחות דיבר על מה שהיה שם, הוא יותר דאג מה קורה לנו, לילדים ולנכדים" • על המפגש עם גבריאלה, ששוחררה בעסקת החטופים: "הוא נתן לה חיבוק ארוך ארוך ולא דיברו, כאילו רצו להמשיך מאיפה שנפרדו"
רב"ט מוטי רווה נהרג מפגיעת נ"ט: "ביקש להתנדב ולסייע ככל הניתן בלחימה"
רבט רווה ז"ל היה בפעילות בצוות קרב של גבעתי במרכז רפיח בתוך שכונת שבורה, חבלים שיצאו ממבנה ירו טיל נ״ט לעבר הכלי אותו הפעיל. המועצה אזורית הר חברון: "תמיד היה