רגע מרגש בבית החולים וולפסון: בת ה-40 שנחשבה במשך 3 שבועות כנעדרת ואז הוכרזה כחטופה התחבקה עם בני משפחתה • היא נחטפה מהממ"ד שבביתה מכפר עזה לאחר שהתחבאה בתוך ארון ומחבלי חמאס לקחו אותה לתוך הרצועה
ירי מטווח קצר וסיוע קריטי בחילוץ החטופה: לחימת התותחנים בעומק הרצועה
רס״ן יונתן פרימור בן 24.5, הוא מ״פ בחטיבת האש 282, משתף בריאיון עם "מעריב" בלחימה שלקח בה חלק ביום הטבח הרצחני. כמו כן, הוא מגלה פרטים על פעולות כוחות התותחנים