כנראה שאין אדם בישראל שלא מכיר את האמא ושני התינוקות הג'ינג'ים – שירי ביבס והילדים כפיר ואריאל • השלושה הפכו לסמל של המלחמה – ובמהלך הימים המטלטלים של פרסום רשימות המשוחררים, כולם חיכו לראותם בפנים • האב ירדן חטוף גם הוא, השמועות מתפשטות, ומשפחתם ממשיכה להילחם • "האור הכתום שיש לנו בלב ימשיך לזהור עד שהם יהיו פה", אומר בן דודה של שירי
"זה הזמן שהמלחמה תיגמר": מתווה האריס, הפער מנתניהו – והמתקפה מהימין
רה"מ אומר שוב ושוב שלא יסכים להפסקת המלחמה, סגנית הנשיא פירטה את העסקה בקווים כלליים: "בשלב א' צה"ל ייסוג מאזורים מיושבים, בשלב ב' הוא ייסוג לגמרי מעזה". סמוטריץ': "האריס חשפה