גם הן מתרגשות למראה הסבתות, האמהות והילדים שחוזרים מהשבי, אבל הלב שלהן חצוי. חירות נמרודי, אמו של תמיר (19), חוששת לחייו: "אני מקווה שהעם ימשיך לתמוך בנו עד שנחזיר את אחרון החטופים". קטיה בייזר, אמא של ניק (19), שומרת על אופטימיות: "בסרטון רואים אותו נכנס לעזה על הרגליים וככה הוא יחזור אליי". ודודתו של בר קופרשטיין (21 וחצי) מרגישה שהופקר פעם נוספת: "עוד פעימה ועוד פעימה – והוא נשאר מאחור". זעקת המשפחות של הגברים הצעירים שבתחתית רשימת המשוחררים
להמשך קריאה