קובי אהל, אביו של החטוף אלון אהל, בן ה-22, שנחטף מהמסיבה ברעים לרצועת עזה, נכח בפגישה עם חברי הקבינט, ושיתף את ״מעריב״ בציפיותיו: "לא אכפת לי איך יפעלו ומה יחליטו – העיקר שיחזור"
טיסה של 16 שעות חשפה את החור בהגנה האווירית של ישראל
הכישלון הישראלי בתגובה לירי הכטב"מים חמור במיוחד נוכח הריצה הלאומית לעבר חזית הטכנולוגיה • במערכת הביטחון לא היטיבו להפיק לקחים מרוסיה-אוקראינה, וגם ויתרו על חלופות קיימות, מיושנות אך מתפקדות •